Informacje

Początki działalności naszej firmy to rok 1983. Początkowo główną naszą działalnością były kompleksowe usługi budowlane, wykończeniowe i remontowe.
Od 1990 firma Przekształciła się w Z.U.H. „Budo-Gips” rozszerzając swoją działalność o handel materiałami budowlanymi.
Od 2001 roku jesteśmy członkiem Grupy Polskie Składy Budowlane, dzięki czemu w jeszcze bardziej profesjonalny i kompleksowy sposób możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Od początku dbamy o to, aby naszym klientom oferować kompleksowy wachlarz towarów, od ciężkiej budowlanki – ceramicznych, betonowych i sylikatowych materiałów konstrukcyjnych, drewna konstrukcyjnego, wszelkiego rodzaju zapraw budowlanych, poprzez materiały izolacyjne takie jak papy, folie, wełny i styropiany, pełne systemy dociepleń renomowanych firm, aż po materiały wykończeniowe – tynki zewnętrzne i wewnętrzne, farby i systemy suchej zabudowy. W naszych sklepach oferujemy produkty od fundamentów po dach a także usługi budowlane, łącznie z przeprowadzeniem inwestycji pod klucz.

Korzystając z bogatego zaplecza Grupy PSB, a także z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom współpracę w każdej fazie procesu przygotowania, planowania i prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych.
Korzystając z naszych usług, nasi klienci zyskują fachową i rzetelną pomoc.

Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy.

Budo-Gips ul. Tylna